Gölcük Kadın Kolları 5 Aralık Kutlaması Haberi

 

Gölcük MHP’li kadınların Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilmesinin yıl dönümü dolayısıyla düzenledikleri etkinlik büyük ilgi gördü. Programa, AKP ve CHP’li kadın kolları başkanları da katıldı.

MHP Gölcük İlçe Kadın Kolları yönetimi, geçtiğimiz günlerde Gölcük Anıtpark’ta bulunan bir kafeteryada 5 Aralık Kadına Seçme ve Seçilme Hakkı verilişinin 84. yıldönümü münasebetiyle program düzenledi.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

MHP Kadın Kolları Başkanı Gülay Ozantürk’ün ev sahipliğindeki programa MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantaroğlu, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, MHP MYK Üyesi Hilal Elmas, AKP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Sayime Yelken, CHP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen, ADD Gölcük Şube Başkanı Hilal Ardıçer, STK temsilcileri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

“KADIN TOPLUMUN MİHENK TAŞIDIR”

Etkinliğin açılışında konuşan MHP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Ozantürk, “Ülkemizde kadınların seçme ve seçilme hakkı pek çok Avrupa ülkesinden önce tanınmıştır. Kadınların siyasi hayatta seçme ve seçilme hakkını elde etmesi Atatürk devrimlerin en önemlilerindendir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Türk kadınına hak ettiği değeri verdiği için şükran duyuyor ve Atamızı saygı ve sevgiyle anıyoruz” dedi.

 

Bize Ulaşın
Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:128 06520 Balgat/ANKARA
+90.312.472.55.55 / 3203
+90.312.472.55.55 / 2305
Sosyal Ağ
Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Başkanlığı © 2020